Ertürk Grup

1991 yılında MERT-ER DEMİR ÇELİK SANAYİ ve TİC. LTD.ŞTİ. olarak bölge sanayi şirketlerine hizmet için Aliağa merkezli kurulmuş olup zaman içerisinde demir çelik sektörünün hizmetinde görevler yapmış, aynı dönemde otomotiv sektöründe de ticari faaliyete başlamış olup bu faaliyetini 27 yıldır başarıyla yürütmüştür.

Bize Ulaşın

İnşaat Sektöründe Ertürk Grup

2002 yılından itibaren inşaat sektöründeki gelişmeler sonrasında bu sektörde de hizmet vermeye başlayan şirketimiz sektörün hızlı gelişimi ile birlikte 2013 yılına kadar birçok konut ve ticari projeye başarıyla imza atmıştır.

 Çağın gerekliliklerini yerine getirmek ve gelecekte sektör içinde hak ettiği konuma ulaşma adına teknik  ağırlıklı bir yapılanmaya giderek 2013 yılı itibariyle ERTÜRK GRUP İNŞAAT ENERJİ SANAYİ ve TİCARET A.Ş. ismiyle çalışmalarına devam etmektedir.

  • Şirketimiz müşteri ve çalışan memnuniyeti odaklı, dürüst, daima kaliteyi ön planda tutan, çevre ve doğayı koruyan, kanunlara uygun çalışma şekliyle her geçen gün dengeli olarak büyümeyi hedef olarak belirlemiş ve çalışmalarını bu ilkeler doğrultusunda yürütmektedir.

Additionally, there is no need to choose affordablepapers the time to ship back a hard copy essay after reading it.